Spa

TÜRK HAMAMI ve SAUNA

Geleneksel Türk kültürünü yansıtan , hijyenik ve özenli hizmetiyle Türk Hamamı ve sauna ile vicudunuza özen gösererek kendinizi şımartabilirsiniz.Osmanlı döneminden günümüze miras kalan özel hamam serüveniyle sizi dinlendirici bir yolculuğa çıkarıyoruz. Kese yardımıyla vücudunuz ölü hücrelerinden arındıktan sonra aroma yagları ile etrafınızı saran hoş kokular sizi tam anlamıyla rahatlatıyor . Bir saat sürecek bu bakım köpük banyosu ve sırt masajı ile son buluyor.Düzenli yapılan kese ve masajlarla vücudun nefes alışverişinin daha rahat ve akıcı bir hale getirmekte, kan dolaşımının yeterli olmamasından kaynaklanan ağrıların giderilmesinde zincirleme reaksiyonla kan dolaşımının düzenli hale gelmesinde önemli bir rol oynamaktadır.Bayanlara ve erkeklere sauna, servisleri yaz-kış rahatlamanızı sağlayacak tüm özellikleri sunuyor..

MASAJLAR

Masajlarımızın yorgun kaslarınızı canlandıran, vücudunuza zindelik, enerji ve güç sağlayan etkileri vardır. Yoğun bir günün ardından uygulanacak bir masaj, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar, ayrıca kas gerginliğinizi giderir. Haftada bir masaj yaptırmanızı tavsiye ederiz.

AROMA TERAPİ MASAJI

Doğal aroma esansları ve yağları ile uygulanan hafif baskılı tüm vücut dinlenme masajıdır. Masajdan sonra kendinizi nasıl hissetmek isteğinize göre size üç değişik yağ önerisinde bulunuyoruz . Yoğun bir günün ardından uygulanacak bu masaj, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar

ANTİ SELÜLİT MASAJI

Selülitli bölgelerdeki fazla yağları yok etmeye yönelik bu masaj tekniği, özel masaj yağı ile uygulanır.Faydası: Sorunlu bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak fazlalıkları giderir, teninize pürüzsüz bir görünüm kazandırır

VİLLA FE’DE REFLEKSOLOJİ

Çin kültüründe, ayaklar vücudun küçük temsilcisi olarak kabul edilmektedir. Reflexology, ayakta reflex noktalarına, baş parmak ve diğer parmaklar ile baskı uygulanılarak yapılır ve terapi ayak masajı ile bitirilir.Ayaktaki belirli reflex noktaları vücuttaki organların yansımasıdır. Bu noktalara teknik ile baskı uygulanarak organların sağlıklı çalışması dengelenir.Villa Fe’de uygulanan özel parmak ve el teknikleriyle, refleks noktalarına uygulanan baskı ile stresin azaltılması sağlanıyor ve bedende meydana getirdiği fizyolojik değişiklikler ile sağlığınızı stresinizi olumlu yönde etkiliyor.Bu masaj 30 dakikadır.

VİLLA FE’DE HİNT BAŞ MASAJI

Hint Baş Masajı özellikle migren, sinüzit, stres ve uykusuzluk gibi problemlerle başa çıkmanıza yardımcı olur. Baş ve boyun bölgesine 30 dakika boyunca uygulanan bu özel masaj sayesinde vücudun sinirleri üzerindeki gerilim azalır. Bedeninizi sonsuz bir rahatlama hissi sarar.